Вчителів початкових класів на 2015/2016 н.р.

Затверджую

Погоджено                                                                          Директор Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст.

Заступник директора з НВР                                                                                                       Б.М.Булега

Королюк О.К.                                                                           02.09.2015 р.

П    Л     А     Н

роботи шкільного методоб’єднання вчителів початкових класів на 2015/2016 н.р.

І засідання (26.08-31.08)

Тема1:  «Особливості організації навчально-виховного процесу початкових класах у 2015/2015 н.р.»

1. Аналіз роботи методоб’єднання вчителів початкових класів за 2015/2016 н.р.

(кер. м/о Скрипник О.Д.)

1. Обговорення і погодження плану роботи на 2015/2016 н.р та календарного планування педагогів. (члени м/о) Затвердження навчально-методичної проблеми, над якою працюватимуть учителі шкільного м/о протягом 2015-2020 н.р.. (кер. М/О)
  2. Опрацювання інструктивно-методичного листа МОНУ «Особливості організації навчально-виховного процесу в початкових класах у 2015/2016 н.р.  (вч. Гордей Н.М.)

4.       Методичні рекомендації до проведення першого уроку у навчальних закладах України.                         (вч. Крикливець М.В.)

1. Обговорення Всеукраїнської акції «Дай руку, першокласнику!» (вч. Пукало М.Г.)
  2. Опрацювання інструктивно-методичного листа «Вимоги щодо ведення класного журналу в 1-4 класах загальноосвітніх навчальних закладів» (Заст. директора з НВР Королюк О.К.)
  3. Експрес-огляд «Радимо прочитати» (кер. м/о)

ІІ засідання (16.11.-20.11)

Тема2: « Упровадження здоров’язберігаючих технологій у початковій школі».

1. Навчати, зберігаючи здоров’я. (виступ Лакуста Т.В.)
  2. Гра, як засіб удосконалення саморегуляцій навчальних дій. (виступ Олексюк Д.Я.)
  3. Навчаємо здорового способу життя. (виступ Ковальська О.В.)
  4. Застосування ігрових фізкультхвилинок. (виступи Боднарюк О.В. Домітращук Л.П.)
  5. Відвідування відкритих уроків вчителів Корост Г.С., Крикливець М.В., Боднарюк О.В.,

Ковальська О.В., Домітращук Л.П., Лакуста Т.В.

1. Здоров’я. Зберігаючі технології на уроках інформатики. (виступ Домітращук Л.П.)

ІІІ засідання (01.02.-10.02.)

Тема3: «Сила істинної гуманної педагогіки».

1. Філософія гуманної педагогіки. (виступ Скрипник О.Д.)
  2. Без серця, що зрозуміємо? (виступ Королюк О.К.)
  3. Гуманна педагогіка – шлях до душі дитини. Дидактичні вправи. (Пукало М.Г.)
  4. Етичні хвилинки. (Гуцуляк І.І.)
  5. Відкриті уроки вчителів: Королюк О.К., Пукало М.Г., Скрипник О.Д., Гуцуляк І.І., Гордей Н.М.
  6. Відкриті виховні заходи: Корост Г.С., Крикливець М.В., Боднарюк О.В., Ковальська О.В.
  7. Експрес-огляд «Радимо прочитати».
  8. Звіт про самоосвітню діяльність учителів. Аналіз реалізації рішень попередніх засідань м/о. (кер.м/о)

IV засідання ()

Тема4: « Творчість учителя – шлях до професійного зростання»

1. Почерк майстра. Перегляд відкритих виховних заходів у 4 класах  «Прощавай, початкова школа!» (вч. Гордей Н.М.., Олексюк Д.Я., Лакуста Т.В.) та в 1-х класах «Прощавай, Букварику!»

(Королюк О.К., Пукало М.Г.)

1. Моніторинг якості навчальних досягнень учнів за рік.   (заст. дир. з НВР Королюк О.К.)
  2. Про організацію літнього відпочинку учнів початкових класів.  (члени м/о)
  3. Аналіз реалізації навчально-виховної проблеми закладу та м/о, результативність участі учнів у районних олімпіадах, конкурсах.  Звіт про роботу м/о за рік. (кер. М/О)
  4. Підсумок роботи М/О в поточному навчальному році. Аналіз послідовного впровадження Держстандарту початкової освіти.  (кер. м/о)
  5. Панорама методичних перспектив. Обговорення пропозицій щодо планування роботи м/о на 2016/2017 н.р. (чл. м/о)

Керівник М/О                                                          Скрипник О.Д.

Кіцмань: