Вчителів біології, хімії, фізики, основ здоров’ята природознавствана

Затверджую

Погоджено                                                                          Директор Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст.

Заступник директора з НВР                                                                                                       Б.М.Булега

Домітращук Л.П.                                                   02.09.2015 р.

засідань  шкільного методоб’єднання вчителів біології, хімії, фізики,

основ здоров’я та природознавства на 2015/2016 н.р.

І засідання (26.08-31.08)

Тема : «Основні завдання вивчення біології, хімії, фізики, основ здоров’я, природознавства та шляхи їх реалізації  на 2015/2016 н.р.»

1. Нові державні стандарти викладання біології у 7-их класах (Вч.  Марусяк О.О.)

2.        Програмно-методичне забезпечення:

• Опрацювання навчальних програм і пояснювальних записок;
  • Ознайомлення з методичними рекомендаціями щодо викладання предметів у поточному навчальному році    (кер. м/о Марусяк О.О.)
  • Погодження календарних навчально-тематичних планів; планів індивідуальної роботи з обдарованими дітьми. ( вч. м/о, кер м/о Марусяк О.О.
  1. Затвердження навчально-методичної проблеми, над якою працюватимуть учителі шкільного м/о протягом 2015-2020 н.р.. (кер. М/О)
  2. Аналіз участі учнів закладу в районних, обласних олімпіадах, конкурсах, система підготовки до олімпіад у 2015-2016н.р. Аналіз результатів ЗНО-2015 (Вч. Біблюк З.Д.)
  3. Обговорення та затвердження плану роботи м/о на 2015-2016 н.р. Планування самоосвітньої та індивідуальної роботи членів м/о. (кер. м/о Марусяк О.О., члени м/о)
  4. Огляд  методичної літератури. (кер. м/о Марусяк О.О.)

ІІ засідання ( 28.09 -02.10)

Тема : « Розвиток компетентностей учнів на основі інноваційних технологій».

1. Нотатки з досвіду роботи. Використання нетрадиційних форм проведення уроків біології, фізики, хімії, природознавства та основ здоров’я. (Вч.Веретільник А.М..,Петракович В.П.)
  2. Майстер-клас проводить учитель фізики Веретільник А.М. Відкритий урок проводить учитель хімії Біблюк З.Д.
  3. Організація підготовки до участі учнів у конкурсах «Колосок», «Геліантус». Проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з біології, фізики, хімії, екології. (кер. м/о Марусяк О.О.)
  4. Декада біології, екології та основ здоров’я.(21.09-02.10)
  5.  Огляд новинок методичної літератури. Веретільник А.М.

ІІІ засідання (08.02-12.02. )

Тема : «Формування пізнавального інтересу учнів на уроках біології, природознавства та основ здоров’я та в позаурочний час, як один із шляхів подолання неуспішності».

1. Педагогічний майданчик «Засоби активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках».

(Вч. Марусяк О.О. Мельничук О.В.)

1. Відкриті уроки: з природознавства проводить вч. Мельничук О.В., з основ здоров’я вч. Петракович В.П., майстер-клас за темою засідання проводить уч. Марусяк О.О.,
  2. Підведення підсумків участі учнів закладу в районних та обласних олімпіадах з предметів, конкурсах. (члени м/о)
  3. Творчий звіт по самоосвітній роботі педагогів. (Марусяк О.О.; Петракович В.П.)
  4. Аналіз реалізації рішень попередніх засідань м/о.

ІV засідання (19.05. -27.05.)

Тема : «Підвищення ефективності та якості уроку шляхом використання системи культурних цінностей, традицій українського народу».

1. Засідання круглого столу з теми м/о  (кер.м/о Марусяк О.О., члени м/о)
  2. Аналіз реалізації навчально-виховної проблеми закладу та м/о, результативність участі учнів у районних олімпіадах, конкурсах.  Звіт про роботу м/о за рік. (кер. М/О)

3.      Підсумок роботи м/о вчителів  біології, хімії, фізики, природознавства та основ здоров’я.

4.      Ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо проведення ДПА, ЗНО (вч. предметники)

1. Планування роботи м/о на 2016/2017н.р. Звіти вчителів про роботу за рік.

Голова М/О                                      Марусяк О.О.

Кіцмань: