10 жовт. 2019

У Кіцманському ЗЗСО проведено декаду біології, природознавства і основ здоров’я

9 жовт. 2019

8 жовтня класним керівніком Лакустою Т. В. проведено відкритий позакласний захід, присвячений Дню захисники Вітчизни за темою "З козаків беремо приклад"

7 жовт. 2019

Учні 5-6 класів відвідали Карпати

7 жовт. 2019

04.10. 2019р. В Кіцманському ЗЗСО відбувся день учнівського самоврядування присвячений Дню вчителя. Заківчився день святом присвяченим для вчителів.

6 жовт. 2019

З 23 вересня по 4 жовтня 2019 року у закладі проведено на високому методичному рівні заходи декади біології, основ здоров’я та природознавства учителями Марусяк О.О., Петракович В.П., Мельничук О.В., Півторан Я.Я.
1 жовт. 2019

27.09.2019 р.в Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулися вибори голови Ради Учнівського Самоврядування школи. Кандидатів було 30 учнів з 8-11класів. Перемогу отримала учениця 10-б класу Бока Тетяна.

27 вер. 2019

Методична сторінка

27 вересня дирекція закладу провела відкриті батьківські збори для учнів 11-х класів та їх батьків за темою «Підготовка учнів до ЗНО та ДПА у школі ІІІ ступеня – запорука успіху та реалізації життєвих планів на майбутнє». Заступник директора Домітращук Л.П. ознайомила присутніх з нормативною базою, яка регламентує проведення ЗНО у 2020 році, повідомила про дати проведення ЗНО, ознайомила з процедурою реєстрації на пробне та звичайне ЗНО. Запропонувала способи підготовки та самопідготовки до випускних іспитів та відповіла на запитання присутніх.
25 вер. 2019

25.09.19 року проведена екскурсія для хлопчиків 8-В класу разом з класним керівником Кривого І.М. та вчителем трудового навчання Пукало М.В. та працівником центру занятості Філіпчук О.Г. Учні познайомилися з виставкою екзаменаційних робіт Вижнецького коледжу прикладного мистецтва. Учні мали змогупознайомитися з професіями гончачара, коваля (вироби з металу), художник декоратор, різбляр по дереву.
20 вер. 2019

Благодійна акція в Кіцманському ЗЗСО

Протягом вересня місяця в Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулася Акція по збору продуктів харчування для людей похилого віку. Учні школи разом з батьками та вчителями зібрали продукти харчування і 20.09.19р. передали в Кіцманський територіальний центр до Дня похилого віку.
20 вер. 2019

19.09.2019року було проведено загальношкільну виставку «Парад квітів біля школи» участь прийняли всі класи. Також були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці.