24 квіт. 2019

В рамках тижня основ безпеки життєдіяльності з 22 по 26 квітня 2019 р. відповідно до плану проводились різноманітні заходи, зокрема учитель основ здоров’я Петракович В.П. провела 24 квітня зустріч учнів 8-х класів з працівником соціальної служби Чорним І.В., який провів бесіду з теми: «Запобігання торгівлі людьми».
24 квіт. 2019

Передача продуктів харчування для відправки допомоги на Схід до Пасхальних свят

Методична сторінка

З 22 по 26 квітня 2019 р. в рамках засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників відбулися відкриті виховні години з теми: «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Відкриту годину класного керівника проводить класний керівник 11-б класу Пентелюк Г.В.
23 квіт. 2019

Триває весна, прийшла тепла пора.

Триває весна, прийшла тепла пора. Скоро Пасха – самий довгожданий світлий день для багатьох людей, тому 23.04. 2019 року учні Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ступенів здійснили весняне прибирання пришкільної території. У супроводі класних керівників діти взялися до робочого інвентарю та з ентузіазмом почали прибирати торішнє листя й траву. Кожен учень розуміє, що наша школа – їхня друга домівка, тому щиро прагне зробити територію школи чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує дитячий колектив у міцну дружню команду. Під час такої суспільно-корисної праці вихованці школи вчаться дбати про довкілля та допомагати один одному.
19 квіт. 2019

Методична сторінка

З 8 по 19 квітня у закладі вчителями фізики Веретільником А.М., хімії Біблюк З,Д., Петракович В.П. проведено цікаві та пізнавальні заходи декади фізики та хімії.
18 квіт. 2019

Методична сторінка

17 квітня 2019 року відкритий урок з геометрії на засіданні шкільного методичного об’єднання вчителів математики провела вчитель Кривого І.М.
18 квіт. 2019

Методична сторінка

17 квітня 2019 р. відбулося засідання шкільного методичного об’єднання вчителів англійської мови. Відкритий урок у 4-б класі на високому методичному рівні провела вчитель Богданюк Л.М.
17 квіт. 2019

Методична сторінка

На засіданні вчителів української мови та літератури 16, 17 квітня 2019 р. відкриті уроки на високому методичному рівні провела вчитель Бужак Г.Д.
17 квіт. 2019

Запобігання та протидія БУЛІНГУ

15 квіт. 2019

14.04. 2019 у Кіцманському ЗЗСО І – ІІІ ст.. пройшов другий етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» серед учнів закладів освіти Кіцманської об’єднаної територіальної громади.