29 лист. 2019

29.11.19 року проведена екскурсія в с. Ошихліби до відомої вишивальниці Щербань Ярослави, де познайомилися з професіями ткацтво, вишивальниць (бісером та нитками.) Класний керівник Кривого І.М.

28 лист. 2019

28 листопада проведено свято "100 днів у школі" для учнів 1б класу та їх батьків. Класний керівник Пукало М.Г.

28 лист. 2019

28 листопада відбулося засідання динамічної групи вчителів природничо-математичних предметів . Педагоги через виступи, презентації висвітлювали питання "Розвиток компетентностей учнів на уроках"

28 лист. 2019

28 листопада відбулося засідання методичного об'єднання вчителів англійської мови. Відкритий урок провела вчитель англійської мови Маринюк Юлія Григорівна.

27 лист. 2019

Районне засідання методичної комісії заступників з виховної роботи та педагогів - організаторів

20 лист. 2019

30 жовтня відбулося засідання м/о вчителів початкових класів.

19 лист. 2019

18 листопада відбулася зустріч з поетесою О. Савченко-Гнатюк

18 лист. 2019

В рамках тижня української писемності проведений захід учнями 8-в класу і кл. кер. Кривого І.М. "Повернення із забуття.." про репресованих поетів та письменників 20-30 років.

17 лист. 2019

Гран-прі на районному конкурсі Буковинська зіронька. Анісін Станіслав

16 лист. 2019

15 листопада учні других класів відвідали районну дит. бібліотеку.